SAYE BLOGGER KAPOWW

March 20, 2011



biodata:

Name:Anys Nadhilah
Nickname:Anyss
Age:17
Date of Birth:19 september 1994
Blog Title:^ IMPERfect Without U ^


sebab ?
sbb yana kan femes , hee . so femes2 kan lah rakan anda , haha , selain itu. blog sye pn na di review , kehkeh *skema :

pandangan tntg blog yana . :
 cantik , pink mix merah hati. shoutbox pn , cun .n yang pling penting isi perut die mg meletup . sekali post . entry die mg kaw2 n kapoww. bez bca walaw pnjg , xborinx ,.hee :P


thats all ! tq sys :)

1 comment

Latest Instagrams

© Anis Nadhilah. Design by Fearne.